Головна » 2014 » Грудень » 02
Фінальним акордом шкільного тижня іноземних мов став обласний мастер-клас з французької мови на базі Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ступенів для слухачів курсів французької мови при ОППЧІО. Учні зустріли гостей гарними словами привітання та ознайомили їх з найяскравішими подіями з історії школи. Потім досвідчена вчителька французької мови Німіжан Сільвія Іллівна провела мастер-клас з вчителями області. Вона використала неймовірно гарні вислови та поради, уміло підібрала завдання, переходила від одного етапу уроку до іншого з легкістю та умінням справжнього фахівця, що було високо оцінено всіма присутніми вчителями. Як справжнє свято французької мови пройшов виховний захід на тему «Закохані у французьку мову» підготовл ... Читати далі »
Переглядів: 388 | Додав: terebleche | Дата: 2014-12-02 | Коментарі (0)