Головна » 2014 » Грудень » 2 » Обласний мастер-клас з французької мови на базі Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ступенів
Фінальним акордом шкільного тижня іноземних мов став обласний мастер-клас з французької мови на базі Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ступенів для слухачів курсів французької мови при ОППЧІО. Учні зустріли гостей гарними словами привітання та ознайомили їх з найяскравішими подіями з історії школи. Потім досвідчена вчителька французької мови Німіжан Сільвія Іллівна провела мастер-клас з вчителями області. Вона використала неймовірно гарні вислови та поради, уміло підібрала завдання, переходила від одного етапу уроку до іншого з легкістю та умінням справжнього фахівця, що було високо оцінено всіма присутніми вчителями. Як справжнє свято французької мови пройшов виховний захід на тему «Закохані у французьку мову» підготовлений вчителями Ватаманюк М. М. та Німіжан С.І. про всіх випускників школи, що пішли по стопам своїх педагогів і стали вчителями французької мови. Всіх вразила гарна вимова ведучих заходу Дубеу Віорікі та Заєць Олени, знання учнями школи віршів та пісень французькою мовою. Свою виконавську майстерність показали найталановитіші учні школи та солістки Дубеу Віоріка та Габор Вероніка виконававши пісні популярних французьких виконавців Джо Дассена, Мірей Матьє, Едіт Піаф та інших, а також приємною несподіванкою став виступ Стругарь Таїсії, випускниці школи з піснею «Пароле», що довів всіх присутніх до щирих сліз. І молодші танцюристи школи з танцем бджілок, додали до свята свою неповторну усмішку. Наприкінці заходу всі виконали гімн дружбі, створивши загальний хоровод. Завершилось свято читанням молитви Отче наш на французькій мові. Неоціненною була і підтримка методиста школи, психолога управління освіти Глибоцької райдержадміністрації Колесник А.І., яка дала високу оцінку роботи адміністрації та педколективу Тереблеченській ЗОШ. ЗДВР Чупрун В.Л.
Переглядів: 389 | Додав: terebleche | Рейтинг: 0.0/0