Головна » 2014 » Грудень » 03

1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом

«Хто попереджений – той захищений» - під таким гаслом до 1 грудня – Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом пройшли заходи у Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ступенів. На загальношкільному занятті на тему: «ВІЛ\СНІД і життя» вчитель основ здоров’я Чупрун В.Л. розказала учням про небезпеку епідемії ВІЛ\СНІДу, про важливість толерантного ставлення до людей, які живуть з ВІЛ. Всі учні отримали від волонтерів пам’ятки про шляхи зараження ВІЛом.

Цікавим було для учнів і перегляд презентації про ВІЛ\СНІД що охопило шляхи інфікування ВІЛ, симптоми та  профілактику захворювання на СНІД, стислий огляд епідемічної ситуації з ВІЛ\СНІДу в Україні.  . Після перегляду  вчитель основ здоров’я Чупрун В.Л. закликала ... Читати далі »

Переглядів: 359 | Додав: terebleche | Дата: 2014-12-03 | Коментарі (0)