Головна » 2015 » Травень » 18

Загальношкільні батьківські збори 13 травня в Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися загальношкільні батьківські збори за наступним порядком денним: 1. Сім'я, освіта, вибір життєвого шляху. 2. Завдання сім’ї та школи з підготовки до організованого закінчення навчального року. 3. Відпочинок та оздоровлення дітей у літній період. Про доцільність організації пришкільних таборів. ЗДВР Чупрун В.Л.

Переглядів: 375 | Додав: terebleche | Дата: 2015-05-18 | Коментарі (0)

Свято «Прощавай, Букварику!» Сьогодні в Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшло свято першокласників «Прощавай, Букварику!». Класовод Панчук Домніка Аркадіївна залучила до свята і п’ятикласників, своїх колишніх учнів. Під аплодисменти батьків до святково прибраної зали увійшли першокласники з плакатами із зображенням букв. Поважними гостями свята були Букварик та Читання. Гості були вражені знанням першокласників стількох віршів, пісень та танців. Найяскравішим моментом дійства стала інсценізація діалогу Букварика з учнями. У серцях першокласників назавжди залишаться хвилюючі моменти цього незабутьного свята. ЗДВР Чупрун В.Л.

Переглядів: 365 | Додав: terebleche | Дата: 2015-05-18 | Коментарі (0)

Відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Європі в Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ст. З 5 по 8 травня 2015 року у Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов тиждень історії під керівництвом вчителя історії Габор Ганни Іванівни. Всі проведені заходи були присвячені відзначенню Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Європі. Тиждень розпочався організацією музичного марафону «Пісні воєнних років». З великим задоволенням всі учні 5-11 класів виконували незабутні мелодії під ліричними акордами вчителя музики Русу Сергія Васильовича. Вчителем історії та бібліотекарем школ ... Читати далі »

Переглядів: 349 | Додав: terebleche | Дата: 2015-05-18 | Коментарі (0)

Тиждень хімії в Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ступенів Предметні тижні у школі є ефективною формою позакласної роботи. Вони активізують пізнавальну діяльність учнів, сприяють покращенню засвоєння навчальної програми. Великий інтерес у нашій школі проявили учні нашої школи до тижня хімії, який пройшов минулого тижня під керівництвом вчителя Кожокар Маріанни Тодорівни. Після оголошення плану роботи, учнями 5 та 6 класів були презентовані стіннівки. Конкурс найкращих знавців хімії допоміг розкриттю творчих здібностей у предметі. А найбільш видовищним на тижні хімії був Брейн-ринг. Закінчився тиждень врученням подяк та грамот для учасників усіх заходів тижня . Тиждень хімії посприяв розширенню знань школярів з хімії; залучив їх до реальних екологічних проблем. ЗДВР Чупрун В.Л.

Переглядів: 394 | Додав: terebleche | Дата: 2015-05-18 | Коментарі (0)