Головна » 2015 » Травень » 18 » Тиждень хімії
Тиждень хімії

Тиждень хімії в Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ступенів Предметні тижні у школі є ефективною формою позакласної роботи. Вони активізують пізнавальну діяльність учнів, сприяють покращенню засвоєння навчальної програми. Великий інтерес у нашій школі проявили учні нашої школи до тижня хімії, який пройшов минулого тижня під керівництвом вчителя Кожокар Маріанни Тодорівни. Після оголошення плану роботи, учнями 5 та 6 класів були презентовані стіннівки. Конкурс найкращих знавців хімії допоміг розкриттю творчих здібностей у предметі. А найбільш видовищним на тижні хімії був Брейн-ринг. Закінчився тиждень врученням подяк та грамот для учасників усіх заходів тижня . Тиждень хімії посприяв розширенню знань школярів з хімії; залучив їх до реальних екологічних проблем. ЗДВР Чупрун В.Л.

Переглядів: 395 | Додав: terebleche | Рейтинг: 0.0/0