Головна » 2014 » Вересень » 15

Олімпійський тиждень

Цього тижня  у Тереблеченській ЗОШ пройшли  Олімпійські  дні, присвячені Дню фізкультури та спорту. На урочистій  лінійці було оголошено план проведення Олімпійськіого тижня в школі, прийнято загонове рапортування кожного класного колективу із озвученням девізів  та презентація емблем команд.

Перші змагання  покликали на шкільний стадіон учнів і вчителів усієї школи. Тут відбулася справжня завзята боротьба: біг на короткій дистанції, стрибки у довжину з розбігу, прес за 30 секунд, перетягування канату, змагання з армреслингу, згинання й розгинання рук у висі (хлопці)  та лежачи (дівчата), змагання з вільної боротьби  – це далеко не повний список усіх випробувань. У цих змаганнях найкращі результати ... Читати далі »

Переглядів: 406 | Додав: terebleche | Дата: 2014-09-15 | Коментарі (0)