Головна » 2014 » Грудень » 4 » Районний семінар з французької мови на базі Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ступенів
Районний семінар з французької мови на базі Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Районний семінар з французької мови на базі

Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ступенів

На початку тижня іноземних мов, 26 листопада відбувся районний семінар з французької мови на базі Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Першою прийняла гостей вчителька Панчук Анна Василівна на відкритому уроці з французької мови в 4 класі. Використавши сучасні технології викладання, вона уміло скомбінувала різні види роботи з учнями. Потім досвідчена вчителька французької мови Німіжан Сільвія Іллівна провела мастер-клас з вчителями району. ІІ уміння вільно висловлюватися на французькій мові, неймовірно гарні вислови та поради, уміло підібрані завдання були високо оцінені присутніми вчителями.

Апогеєм семінару був виховний захід на тему  «Закохані у французьку мову» підготовлений вчителями Ватаманюк М. М. та Німіжан С.І. про всіх випускників школи – продовжувачі гарної справи -  викладачі французької мови. На святі були запрошені вчителі пенсіонери Коломієць М.Н. та Балан Е.І. Учні школи продемонстрували свої виконавські таланти та знання французької мови, виконували пісні популярних французьких виконавців Джо Дассена, Мірей Матьє, Едіт Піаф та інших.

ЗДВР     Чупрун В.Л.

Переглядів: 605 | Додав: terebleche | Рейтинг: 0.0/0