Головна » 2014 » Вересень » 11 » Учнівська конференція в Тереблеченській ЗОШ І—III ст
Учнівська конференція в Тереблеченській ЗОШ І—III ст

Із метою об'єднання зусиль педагогічного та учнівського колективів для добрих і  корисних справ, щоб зробити шкільне життя змістовнішим, веселішим, цікавішим, у  Тереблеченській ЗОШ І—III ст. створено шкільний парламент до якого входять учні 6-11 класів.

Десятого вересня, як уже стало традицією на початку кожного навчального  року, в нашій школі пройшла учнівська конференція за наступним порядком  денним :

1.Вибори президента та віцепрезидента шкільного самоврядування.

2.Обговорення та затвердження змін до Статуту шкільного самоврядування Тереблеченської ЗОШ І –ІІІ ст.

3. Вибори членів комісій шкільного парламенту.

4. Прийняття проекту рішення шкільної учнівської конференції

На конференції були присутні всі учні 5 – 11 класів, класні керівники, вчителі, заступники директора та педагог-організатор школи. Новообрані президент та віцепрезидент школи подякували всім учасникам шкільної конференції та побажали всім творчого натхнення, наполегливості, нових знань та вражень, успіхів та плідної роботи.

ЗДВР           Чупрун В.Л.

Переглядів: 407 | Додав: terebleche | Рейтинг: 0.0/0