Головна » 2014 » Вересень » 2 » День Знань у Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ступенів
День Знань у Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Урочиста  лінійка зібрала  після літа всіх тереблеченських  учнів перед школою.  Цього року свято пройшло особливо та незвичайно. Почалося хвилиною  мовчання за загиблими солдатами в зоні АТО та за незабутнім директором школи  Врабій В.П. Синьо-жовтий колір був присутнім у всьому – у прапорцях, стрічках,  повітряних кульках, навіть у квітах.  Під ліричною мелодією ведучі читали вірші  про школу, дитинство та мир, значення якого всі переосмислили за останній  час…

На святі був присутнім представник районної кримінальної міліції у справах  неповнолітніх Шлемко В.І., який побажав всім здоров’я, успіхів та миру. А  найцікавіше було першокласникам, бо це вони вперше переступили поріг школи,  яка на довгі роки стане їм рідним домом. І найбільша увага їм, коли блискуче  виступили та приймали з рук одинадцятикласників абетки.

Всі присутні долучилися до акції «Допоможи українській армії».

Веселий дзвінок пролунав срібним голосочком та закликав всіх учнів на Перший урок «Україна – єдина країна».

ЗДВР           Чупрун В.Л.

Переглядів: 447 | Додав: terebleche | Рейтинг: 0.0/0