Головна » 2015 » Травень » 22 » День вишиванки
День вишиванки

До вишиванки доторкнусь вустами І черемшини пахощі вдихну. Мов оживають маки під руками, Росу дзеркальну я із них змахну. І подих вітру і блакить озерця, Зорю вечірню, вквітчану весну - Усе це пригорну до свого серця, Коли сорочку вишиту вдягну. Ольга Береза Сьогодні, 21 травня, відзначали День вишиванки і у Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Учні молодших та старших класів зі своїми вчителями прийшли цього дня до школи в вишиванках, які є своєрідним оберегом їхніх родин. Це - ще одна можливість зробити шкільне життя цікавішим. Це свято покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. Воно символізує навернення нашого народу до своїх національних та культурних витоків. ЗДВР Чупрун В.Л.

Переглядів: 366 | Додав: terebleche | Рейтинг: 0.0/0