Головна » 2014 » Жовтень » 14 » Загальношкільні батьківські збори
Загальношкільні батьківські збори

14 жовтня в Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися загальношкільні батьківські збори за наступним порядком денним:

1. Підведення підсумків роботи педагогічного та батьківського колективів за минулий навчальний рік та завдання на 2014-2015  навчальний рік.

2. Морально-етичні цінності особистості та їх врахування в сучасному сімейному вихованні. Патріотичне виховання дітей у сім'ї.

3. Спільна робота педагогічного колективу та батьків щодо підвищення якості знань учнів.

4. Вибори загальношкільного батьківського комітету.

Вже кілька років поспіль, стала гарною традиція показати батькам різні форми роботи з учнями до початку зборів. Цього тижня в нашій  школі проходить тиждень фізики і учні продемонстрували перед батьками цікавий захід «Фізика на кухні».

ЗДВР    Чупрун В.Л.

Переглядів: 418 | Додав: terebleche | Рейтинг: 5.0/1