Головна » 2018 » Лютий » 15 » З А Я В А про отримання ліцензії на провадження освітньої діяльності у сфері загальної середньої освіти

ТЕРЕБЛЕЧЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ

ТЕРЕБЛЕЧЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

ГЛИБОЦЬКОГО РАЙОНУ, ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

60435, с.Тереблече, Глибоцького р-ну, Чернівецької області, вул. Конституції 2, тел.: (03734) 3-43-93, e-mail terebleche_school@ukr.net

«______» _____________ 2018 №______

Голові Чернівецької обласної

Фищуку О.Г.

З А Я В А

про отримання ліцензії на провадження освітньої діяльності
у сфері загальної середньої освіти

Прошу провести ліцензування та видати ліцензію на провадження освітньої діяльності у сфері загальної середньої освіти (здобуття початкової освіти, базової середньої освіти, повної загальної середньої освіти) з ліцензованим обсягом 275 осіб без проходження процедури ліцензування відповідно до підпункту 6 пункту 3 розділу XII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України від 05 вересня 2017 року №2145-VІІІ «Про освіту».

Здобувач ліцензії – Тереблеченська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Тереблеченської сільської ради Глибоцького району Чернівецької області.

Керівник – директор Панчук Леонтина Тодорівна.

Ідентифікаційний код – 21435877.

Організаційно-правова форма – комунальний заклад.

Форма власності – комунальна.

Орган управління – управління освіти Глибоцької райдержадміністрації.

Місце знаходження – 60435, Чернівецька область, Глибоцький район, с. Тереблече, вул. Конституції, 2.

Місце провадження освітньої діяльності – 60435, Чернівецька область, Глибоцький район, с. Тереблече, вул. Конституції, 2.

Телефон (037)343-43-93 , адреса електронної пошти – terebleche_school@ukr.net.

Поточний рахунок – 31429000107329

З порядком проведення ліцензування та Ліцензійними умовами провадження освітньої діяльності закладів освіти ознайомлений і зобов’язуюся їх виконувати.

Відомості, зазначені в документах, поданих для проведення ліцензування, є достовірними.

Бажаний спосіб одержання документів особисто.

Директор ______ Панчук Л.Т.                          М.П. (підпис)

Переглядів: 288 | Додав: Павлович | Рейтинг: 0.0/0