Головна » 2018 » Лютий » 26 » Вшанували подвиг Небесної Сотні в Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ст
Вшанували подвиг Небесної Сотні в Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ст

Вшанували подвиг Небесної Сотні

в Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ст.

Ми не маємо права забути, що Герої Небесної Сотні дали нам можливість жити вільно, будувати нову країну, і ми в неоплатному боргу перед ними. Вони загинули, щоб ми жили. І найменше, що ми можемо зробити – це забезпечення того, щоб їх жертва не була марною та щоб подібне більше ніколи не повторилось.

На честь цих подій, в Тереблеченській ЗОШ І – ІІІ ст. була проведена урочиста лінійка, перед учнями виступала вчитель історії Габор Ганна Іванівна, її розповідь не залишила байдужим жодного з присутніх. Учні декламували вірші, присвячені полеглим за свободу, запалили свічки пам’яті, відбувся перегляд відео-матеріалів під час якого учні побачили реальні події, які відбувалися на Майдані: про жертовність та героїзм українського народу, відданість волонтерів та підтримку усього народу.

Жертовність Героїв Небесної Сотні має назавжди закарбуватися у свідомості кожного з нас, адже саме ці події змінили хід історії України…

ЗДВР Ауріте М.С.

Переглядів: 310 | Додав: Павлович | Рейтинг: 0.0/0