Головна » 2016 » Лютий » 22 » Вшанували подвиг Небесної Сотні
Вшанували подвиг Небесної Сотні

Вшанували подвиг Небесної Сотні На виконання Указу Президента України «Про вшанування подвигу Революції гідності й увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» у Тереблеченської ЗОШ І-ІІІ ступенів сьогодні, 19 лютого 2016 року, пройшли масові заходи. В центрі коридору була розміщена фото-виставка світлин Героїв, статті та інші матеріали періодики присвячені цім трагічним подіям. Весь учнівський та педагогічний колектив школи брав участь у загальношкільному уроці «Вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні», який розпочався виконанням Державного Гімну України та хвилиною мовчання. Перед учнями виступила вчитель історії Габор Ганна Іванівна. ЇЇ розповідь не залишила байдужим жодного з присутніх. На підтримку обласного флешмобу «Запали лампадку – вшануй пам'ять Героїв Небесної Сотні» більшість учнів запалили свічі пам’яті. Жертовність Героїв Небесної Сотні має назавжди закарбуватися у свідомості кожного з нас, адже саме ці події змінили хід історії України… ЗДВР Чупрун В.Л. Педагог-організатор Ауріте М.С.

Переглядів: 287 | Додав: terebleche | Рейтинг: 0.0/0