Головна » 2015 » Березень » 4 » Вшанували подвиг Небесної Сотні
Вшанували подвиг Небесної Сотні

Cьогодні,   разом з усією Україною і учні Тереблеченської ЗОШ І-ІІІ ступенів  вшанували річницю  Революції Гідності. В  центрі спортивного залу була розміщена  фото-виставка світлин Героїв, статті та інші матеріали періодики присвячені цім трагічним подіям.  Весь учнівський та педагогічний колектив школи брав участь у  загальношкільному уроці «Вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні». Перед учнями виступала вчитель історії Габор Ганна Іванівна. ЇЇ розповідь не залишила байдужим жодного з присутніх.    Габор Вероніка декламувала вірш, присвячений подвигу Героїв  та о 14.00  більшість з учнів запалили свічі пам’яті Небесної Сотні.

Жертовність Героїв Небесної Сотні має назавжди закарбуватися у свідомості кожного з нас, адже саме ці події змінили хід історії України…

ЗДВР Чупрун В.Л.

Переглядів: 369 | Додав: terebleche | Рейтинг: 0.0/0