Головна » 2017 » Лютий » 1 » «Вчительська душа-невичерпане джерело...»
«Вчительська душа-невичерпане джерело...»

Під такою зворушливою назвою проходили 30 вересня  урочистості з нагоди Дня працівників освіти та День ветеранів у Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Розпочався святковий день із вітальними листівками для володарів найблагороднішої професії. Під луною пісень про вчителів вони прикріплювали до грудей педагогів віршовані поздоровлення.

А потім учні старших класів проводили уроки замість вчителів. В День Самоврядування всі поводилися гарно, не було звичайного галасу, навіть на перервах. А найцікавішою була літературно-музична композиція «Вчительська душа-невичерпане джерело...» підготовлена учнями дев’ятого та одинадцятого класу (класні керівники Грицкан Л.Т.та Мандюк В.Г.), поруч із вчителями школи на святі були запрошені педагогічні працівники, що знаходяться на заслуженому відпочинку.

Незабутні хвилюючі враження залишили в серці кожного учасника заходу  щирі слова про вчителів, що мають найдобріші, найсвітліші очі, які випромінюють тепло, ніжність, любов…

Переглядів: 277 | Додав: Павлович | Рейтинг: 0.0/0