Головна » 2014 » Листопад » 10 » Учні нашої школи долучилися до акції «Зігрій воїна»
Учні нашої школи долучилися до акції «Зігрій воїна»

У час «неоголошеної війни», боїв на сході України, більшість учнів прагнуть допомагати бійцям, що знаходяться у зоні антитерористичної операції. Учні старших класів  нашої школи з радістю долучилися до акції «Зігрій воїна». На уроках трудового навчання, під час практичного заняття, під пильним керівництвом та  допомогою вчителя трудового навчання Крецу Тодора Ілліча, вони виготовили 10 «пічок-обігрівачів» для українських солдат.

Ми вдячні організаторам акції «Зігрій воїна» за небайдужість до захисників Батьківщини і сподіваємося, що наші пічки обов’язково дійдуть до бійців АТО, і подарують їм не тільки часточку тепла, а і часточку нашої  дитячої душі.

ЗДВР           Чупрун В.Л.

Переглядів: 369 | Додав: terebleche | Рейтинг: 5.0/1