Головна » 2020 » Лютий » 4 » Тиждень географії в Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ст.
Тиждень географії в Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ст.

• метою активізації пізнавальної діяльності учнів, згідно річного плану роботи школи з 27 по 31 січня 2020 року у закладі було проведено предметний тиждень географії вчителем Гуцуляк Тетяною Петрівною. Були підготовлені цікаві різноманітні завдання, під час проведення використовувалися різні форми і методи роботи.

Під час проведення тижня географії були проведені такі заходи:

• конкурс « Супер знавці географії» серед учнів 7 – 11 класів. Перемогла команда дівчат «Бора-Бора».
  • Відкритий урок з географії в сьомому класі на тему «Антарктида. Природа материка».
  • Конкурс малюнків серед учнів 5-7 класів «Наша планета - Земля», у якому перемогу отримали учні Німіжан Анна (7 кл.), Бельчук Олена (7 кл.), Панчук Георгій (5 кл.).
  • Мобільний цифровий планетарій «Льодові світи».

Своєчасно були підведені підсумки, на загальношкільній лінійці переможців було нагороджено грамотами.

Переглядів: 341 | Додав: Павлович | Рейтинг: 0.0/0