Головна » 2017 » Жовтень » 9 » Свято «Золота осінь» у Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ступенів
Свято «Золота осінь» у Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Осінь - остання, сама чудова посмішка року.

Вільям К. Брайант.

Сьогодні 5 жовтня в Тереблеченській школі відбулося свято-конкурс «Золота осінь». Свято пройшло надзвичайно цікаво. Всі класи брали активну участь в усіх етапах свята-конкурсу.

Першою, в конкурсній програмі, була презентація осені у вигляді твору, вірша чи пісні, а також оцінювався і одяг учасників, що мав відповідати золотій осені. В цьому конкурсі переможцями стали учні початкової ланки, та учні п’ятого класу.

У другому конкурсі журі оцінювало композиції з квітів, овочів, фруктів та інших дарів осені. Майстерність учнів перевищила всі очікування. Тут вони побачили дари осені в казкових та мультиплікаційних героїв, цілі осінні пейзажі та композиції.

Свято-конкурс було яскравим і цікавим. Переможцями стали найкращі і найкмітливіші.

ЗДВР Ауріте М.С.

Переглядів: 334 | Додав: Павлович | Рейтинг: 0.0/0