Головна » 2019 » Березень » 9 » Свято вшанування найкращих учнів школи
Свято вшанування найкращих учнів школи

Одне з найяскравіших свят у житті нашої школи було організоване шостого березня. Це свято їївеличності науки, свято таланту, на якомубули відзначенінайкращіучні, якігідно представили нашу школу в олімпіадах, творчих конкурсах та форумах на рівні району і області.

Свято розпочалося виконанням гімну школи та кількома концертними номерами. Учні третього класу читали віші про навчальні предмети і конкурси, представляли команди учнів переможців та учасників, виконували пісні для запрошених батьків та вчителів.

Директор Панчук Л.Т. та завуч школи Чупрун В.Л. привітали батьків, а учням вручили грамоти та символичні подарунки. Педагогічний колектив підготував для всіх солодкий стіл. Закінчилось свято шкільною дискотекою.

Доля кожного вчителя повязана з вихованням та формуванням кожної окремої людини, а найкращою винагородою - стають моменти, коли вонипишаються добрими справами і здобутками своїх учнів.

ЗДНВР Чупрун В.Л.

Переглядів: 408 | Додав: Павлович | Рейтинг: 0.0/0