Головна » 2016 » Червень » 6 » Свято радості та надії
Свято радості та надії

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей –‒ прекрасне свято радості та надії.

У Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ступенів воно співпало із випускним балом четверокласників – балом «каченят». На святі були запрошені вчителі, учні, батьки, колишні учні школи. У святковому концерті, поряд із четверокласниками, брали участь найталановитіші учні школи та Стругарь Таїсія – випускниця, що володіє фантастичним голосом. Класовод випускного класу Панчук О.В. запросила і свою першу вчительку Жупин В.Ф., по одному представнику своїх колишніх класів та дошкільнят, яких очікує у перший клас.

Всі отримали задоволення від свята та побажали дітям здійснення своїх мрій, міцного здоров'я, успіхів, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул!

ЗДВР Чупрун В.Л.

Переглядів: 362 | Додав: terebleche | Рейтинг: 0.0/0