Головна » 2017 » Грудень » 20 » Свято Миколая в Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ступенів
Свято Миколая в Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Рік за роком з краю в край

Йде Угодник Миколай!

Сьогодні, 19 грудня Святий Миколай завітав до найменших учнів Тереблеченської загальноосвітньої школи. Учні початкових класів, виступили перед старшою групою дитячого садочка.

Педагог-організатор школи Панчук Анна Василівна та класоводи постаралися на славу і створили прекрасну святкову програму. До дітей завітав протоієрей Віктор Якімчук та пані Марія Якімчук, які розповіли учням про життя Святого Миколая, про його благочинність та чудеса і подарувала всім учасникам свята образи Чудотворця.

Дітки розповідали про історію улюбленого зимового свята, про Святого Благодійника, якого в народі іменують Великим Чудотворцем. Всі діти славили Святого Миколая піснями і віршами та читали молитви до Святителя. І добрий дідусь не забарився до них із іграшками та солодощами: за слухняність і гарне навчання.

ЗДВР Ауріте М. С.

Переглядів: 318 | Додав: Павлович | Рейтинг: 0.0/0