Головна » 2014 » Лютий » 5 » Свято Миколая в Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ступенів
Свято Миколая в Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Рік за роком з краю в край

Йде Угодник Миколай!

Святий Миколай завітав до найменших учнів Тереблеченської загальноосвітньої школи. Звуками веселих мелодій почалася концертна програма. Учні четвертого класу виступили перед школярами початкових класів та перед запрошених ними дошкільнят старшої групи. Педагог-оганізатор школи Ауріте Марія Сергіївна та класовод Панчук Домніка Аркадіївна  постаралися на славу і створили прекрасну святкову програму.  Дітки розповідали про історію улюбленого зимового свята, про Святого Благодійника, якого в народі іменують Великим Чудотворцем. Всі діти славили Миколу Чудотворця піснями і віршами та читали молитви до Святителя. І добрий дідусь не забарився до них із іграшками та солодощами: за слухняність і гарне навчання.

Учні п’ятого та шостого класів разом з класними керівниками  відвідували церкву.  Побачивши священика, з радістю оточили його. Задавали йому багато питань і слухали уважно його розповіді про життя святих.  Священик дав дітлахам благословення Боже, вручивши їм книжечки з молитвами та солодощі. Отець Віктор дав їм гарну настанову: «Любіть одне одного, будьте добрими та милосердними. Бажаю вам міцної віри і Божої допомоги в навчанні».
Переглядів: 412 | Додав: terebleche | Рейтинг: 0.0/0