Головна » 2017 » Вересень » 24 » Пролунав «Дзвін миру» в Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ступенів
Пролунав «Дзвін миру» в Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Хай літають завжди журавлі,
Колоски видзвонюють налиті,
Ми за те, щоб мир був на землі

Для усіх дітей на цілім світі.
О.Пархоменко

На виконання листа Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області від 19.09.2017 №2/4-681 «Про проведення Всеукраїнського флешмобу «Дзвін миру», сьогодні 21 вересня 2017 року, у Міжнародний день миру, о 14.00 задзвонили шкільні «дзвоники миру» і в Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ступенів які сповіщатимуть про волю дітей, батьків та вчителів щодо встановлення миру в Україні.

Перший Дзвін Миру був встановлений в штаб-квартирі ООН в Нью- Йорку в 1954 р. Дзвін Миру - символ спокою, мирного життя і дружби, вічного братерства і солідарності народів. І в той же час - це заклик до дії в ім'я збереження миру і життя на Землі, збереження Людини і Культури.

ЗДВР Ауріте М.С.

Переглядів: 331 | Додав: Павлович | Рейтинг: 0.0/0