Головна » 2018 » Квітень » 24 » ПРОЕКТ «НОВОЇ ШКОЛИ» Тереблеченської ЗОШ І-ІІІ ст.
ПРОЕКТ «НОВОЇ ШКОЛИ» Тереблеченської ЗОШ І-ІІІ ст.

ПРОЕКТ «НОВОЇ ШКОЛИ»

Тереблеченської ЗОШ І-ІІІ ст.

З вересня 2018 р. перший клас почне вчитися за новим освітнім стандартом початкової школи. Наша мета – навчити дитину користуватися набутими знаннями в житті. Для цього маємо застосовувати нові підходи й методики викладання.

День починається в ігровій формі-- діти діляться один з одним своїми враженнями та настроєм. Півгодинне заняття «доброго ранку» - з учителькою діти діляться враженням про минулі вихідні(по понеділкам). про все цікаве, чим хочуть поділитися. Щопонеділка, на ранковій зустрічі обирається тема, яку діти пізнаватимуть протягом тижня. Так,відповідно до «нової школи» діти пізнають світ цілісно.

Наприклад тема «спорт»:

Увесь тиждень спортивна тематика інтегруватиметься в навчальні предмети, наприклад на уроці рідної мови - вчитимуть вірш про спорт, з’ясують яких спортсменів села, країни, світу знають і т п.,під час математики – рахуватимуть кількість м’ячів, гравців у футболі, волейболі.

Після півгодинної «розминки» починаються уроки. Парти заплановано одномісні. Їх можна розставити у вигляді кола або попарно, щоб учні сиділи обличчями одне до одного.

Наші очікування: дитина вчиться читати, писати, рахувати невимушено і щодня з радістю йде до школи. Дитина відкрита, швидко адаптується в школі, вільно себе почуває в колі друзів.

Кадрове забезпечення: класовод 1-го класу 2018 р. Панчук Домніка Аркадіївна - педагог з 20-річним стажем(як класовод) та загальним педстажем - 40 років.

Вчителька вже почала курс перепідготовки: зарегістрована та проходить комбінований очно-дистанційний курс навчання на платформі EdEra, відвідує курси організовані на базі Коровійського ЗЗСО (пілотна школа).

Матеріально-технічне забезпечення: Початкові класи мають окремий зручний корпус. В новому класі має бути комфортно й приємно. Дирекція школи звернулась до голови Тереблеченської С/Р(ОТГ) із клопотанням про забезпечення самим необхідним (парти, ноутбук, телевізор, принтер, ксерокс, дошка коркова, дошка магнітна, дошка аудіт та інше).

Працюємо над оформленням інтер’єру класного приміщення , фойє та коридору. Заплановано ремонт тамбуру та роботи по благоустрою пришкільної території.

Проект класного приміщення (4,7 м на 12м)

Передня стіна

• Сучасний стіл та дві мобільні шафи для зручної роботи вчителя згідно концепції "Нова українська школа".
  • Стілець для вчителя
  • Портативний комп'ютер вчителя (ноутбук)
  • Багатофункціональний пристрій (Принтер + копір + сканер для друку кольорових та чорно-білих документів;)
  • Телевізор
  • Дошка магнітна
  • Портативна магнітна дошка –велика
  • Портативна дошка для малювання - маленька

Права стіна

• Творчя майстерня учнів
  • Дошка коркова
  • Осередок художньо-творчої діяльності (Шафа двохстороння: містить достатню кількість комірок, ящиків та шухляд для зберігання матеріалів дитячої художньо-творчої діяльності).

Центр класу

- Комплект парт-трансформер - одномісні антисколіозні.

- Великий килим

Сидушки, стільчики, стіл овальної форми (низький).

Задня стіна

-Центр «Я впізнаю світ» (живий куточок; акваріум ; квіти; глобус; мікроскоп; тощо)

- Шафа для зберігання дидактичних матеріалів + бібліотека

Ліва стіна(вікна)