Головна » 2014 » Жовтень » 14 » Про вчителя слова, чиє життя - невичерпна криниця
Про вчителя слова, чиє життя - невичерпна криниця

Під такою зворушливою назвою проходили 3 жовтня  урочистості з нагоди Дня працівників освіти у Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Розпочався святковий день із вітальними листівками для володарів найблагороднішої професії. А потім учні старших класів проводили уроки замість вчителів. В День Самоврядування всі поводилися гарно, не було звичайного галасу, навіть на перервах. А найцікавішою була літературно-музична композиція «Про вчителя слова, чиє життя - невичерпна криниця...» підготовлена учнями девятого та одинадцятого класу (класні керівники Мандюк В.Г. та Панчук А.Д.). А ще, старшокласники зробили гарний солодкий подарунок всьому педколективу -  величезний торт.

Незабутні хвилюючі враження залишили в серці кожного учасника заходу  щирі слова про вчителів, що мають найдобріші, найсвітліші очі, які випромінюють тепло, ніжність, любов…

Наприкінці свята, кілька груп учнів були делеговані до вчителів-ветеранів з квітами та щирими словами подяки.

ЗДВР      Чупрун В.Л.

Переглядів: 535 | Додав: terebleche | Рейтинг: 5.0/1