Головна » 2016 » Лютий » 22 » Новорічні ранки в Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ступенів
Новорічні ранки в Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Уже традиційно стало проведення у нашій школі новорічних ранків для учнів початкової школи.

Напередодні свята  четверокласники за допомогою свого класовода Панчук О.В. та педагогом-організатором Ауріте М.С.прикрасили  актову залу та причепурили штучну  ялинку іграшками, серпантином, дощиком та гірляндами.
         Учні початківці підготували зі своїми класоводами надзвичайно гарний концерт. В гостях до них завітали Дід Мороз із Снігуронькою. Учні колядували трьома мовами, читали вірші про зиму, зимових свят та Діда Мороза, водили хороводи, співали пісні, талановито виконували ролі казкових героїв. А наприкінці свята Дід Мороз привітвав всіх з Новим роком та подарував малечі солодощі.

ЗДВР    Чупрун В.Л.

Переглядів: 312 | Додав: terebleche | Рейтинг: 0.0/0