Головна » 2018 » Вересень » 24 » Голосували за МИР в Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ст.
Голосували за МИР в Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ст.

Голосували за МИР в Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ

На виконання листа ІнститутупіслядипломноїпедагогічноїосвітиЧернівецькоїобласті №2/4-609 від 22.08.2018 року, що з метою відзначенняМіжнародного дня миру в нашій школі 21 вересня 2018 року було проведено Всеукраїнськуосвітнюкампанію «Голуб миру» підгаслом «Право на мир – 70-та річницяЗагальноїдекларації прав людини».

Цього дня учні школи декламували вірші, виконували різні пісні,малювали на асфальті, створювали листівки у формі своєї руки з побажаннями миру.

ВідзначенняМіжнародного дня миру сприялоприверненнюувагидітей та молоді до питаннязбереження миру задлязабезпеченнястійкогопрогресулюдства та дотриманняпринципівгуманності, свободи, добра і поваги, щозакладені у ДеклараціїГенеральноїасамблеї ООН про право народів на мир.

Переглядів: 282 | Додав: Павлович | Рейтинг: 0.0/0