Головна » 2017 » Березень » 12 » До дня 8 березня
До дня 8 березня

Кожного року всі ми чекаємо улюблене свято весни - Міжнародний жіночий день 8 березня. Урочисті заходи з нагоди цього свята відбулися на початок березня у Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Старшокласники привітали своїх педагогів-жінок зворушливими словами та листівками.

Вчительки Пуюл В.В.та Василаш А.Г. організували з учнями другого та четвертого класів літературно-музичну композицію «Схиляюсь перед тобою, дорога матусю!». Учні виразно читали вірші про прихід весни, 8 березня, Мацишор, перші весняні квіти та, у першу чергу, про своїх матусь.

Класоводи Панчук Д.А.та Панчук О.В. об’єднали концертну програму під гаслом: «Моя матуся сама, сама». Учні першого та третього класів виразно читали вірші, виконували пісні та веселі танці.

Присутніми на святі були не лише матусі початківців, а й бабусі, сестри та інші гості, які отримали від малечі вітальні листівки виготовлені власноруч.

Проведені заходи принесли всім весняного тепла і настою, щиру радість, зробили цей день особливим!

Переглядів: 337 | Додав: Павлович | Рейтинг: 0.0/0