Головна » 2019 » Березень » 9 » Дні присвячені Володимиру Івасюку у Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ступенів
Дні присвячені Володимиру Івасюку у Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ступенів

З нагоди відзначення 70-ти річного ювілею Володимира Івасюка в Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ступенів було організовано низьку заходів.

У шкільному вестібюлі була оформлена виставка матеріалів про композитора. На перервах учні слухали пісні Володимира Івасюка та спільно виконували "Червону руту". Багато цікавих фактів про Івасюка були висвітлені у шкільній рубриці «Тема дня».

З метою ознайомлення учнів з життєвим і творчим шляхом відомого українського композитора Володимира Івасюка, вчитель українознавства Чупрун В.Л. організувала інформаційний калейдоскоп з учнями шостого класу. Під гаслом «Талановитого та справжнього забути неможливо» пройшов захід у пятому класі організований вчителькою української мови та літератури Грицкан Л.Т.

Всі проведені заходи розширили уявлення учнів про талановитого українського композитора, сприяли формуванню їх національної свідомості та розвитку в них естетичних смаків та почуттів.

Переглядів: 272 | Додав: Павлович | Рейтинг: 0.0/0