Головна » 2016 » Лютий » 11 » День святого Миколая
День святого Миколая

Свято Миколая в Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Рік за роком з краю в край

Йде Угодник Миколай!

Святий Миколай завітав до найменших учнів Тереблеченської загальноосвітньої школи. Звуками веселих мелодій  та появою двох янголят почалася концертна програма.  Учні четвертого класу виступили перед школярами початкових класів та перед запрошених ними дошкільнят старшої групи.

Педагог-оганізатор школи Ауріте Марія Сергіївна та класовод Панчук Олена Василівна  постаралися на славу і створили прекрасну святкову програму.  Вони  запросили до малечі шановну попадю, пані Марію Якімчук, яка розповіла учням про життя Святого Миколая, про його благочинність та чудеса і подарувала всім учасникам свята образи Чудотворця.

Дітки розповідали про історію улюбленого зимового свята, про Святого Благодійника, якого в народі іменують Великим Чудотворцем. Всі діти славили Святого Миколая піснями і віршами та читали молитви до Святителя. І добрий дідусь не забарився до них із іграшками та солодощами: за слухняність і гарне навчання.

ЗДВР   Чупрун В.Л.

Переглядів: 304 | Додав: terebleche | Рейтинг: 0.0/0