Головна » 2017 » Лютий » 2 » День пам’яті жертв Голодомору
День пам’яті жертв Голодомору

Голодомор… Його жертви… Знищення українських синів і дочок – ця тема найболючіша з усіх, яких торкаєшся вдивляючись у ті страшні роки. День па́м'яті жертв голодомору — щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада.

І в Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ступенів були проведені заходи приурочені цій жалобній даті. У школі була виставлена тематична виставка літератури. На загальношкільній лінійці виступила вчитель історії Габор Ганна Іванівна. Вона розповіла учням школи про голодомор українського народу 1932-33 рр. Учні одинадцятого класу прочитали вірші, спогади очевидців того страшного лиха… Хвилиною мовчання закінчився цей захід.

Заступник директора з виховної роботи Ауріте М.С.  закликала усіх учнів запалити  26 листопада, о 16:00 свічку пам'яті на своєму вікні, тим самим приєднатися до Всеукраїнської акції «Запали свічку пам'яті».

Переглядів: 300 | Додав: Павлович | Рейтинг: 0.0/0