Головна » 2014 » Квітень » 16 » Благоустрій території Тереблеченської ЗОШ І-ІІІ ступенів
Благоустрій території Тереблеченської ЗОШ І-ІІІ ступенів

З приходом весни, цього року,  педагогічний колектив Тереблеченської ЗОШ І-ІІІ ст. затвердив план заходів з проведення декади благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану закладу.

Територію школи розподілили між класними колективами на трудові зони. Учні разом з класними керівниками та технічними працівниками школи привели до належного естетичного та санітарного стану закріплені території .

Вони зрозуміли, що крім того що вже зроблено,від них надалі залежить порядок і чистота у школі, якщо не будуть смітити, не будуть бити і не ламати нічого, то в школі буде порядок і чистота. Рідна школа, місце, де проходить   дитинство і юність кожного школяра, і вона має бути найкращою.

ЗДВР     Чупрун В.Л.

Переглядів: 429 | Додав: terebleche | Рейтинг: 0.0/0