Головна » 2015 » Вересень » 8 » 1 вересня - День Знань

Який щасливий день сьогодні,

Веселий, радісний, ясний,

Це, гомінливий і погожий

Почавсь навчальний рік новий.

День Знань – справжнє всенародне свято мудрості, доброти, людяності! 1 вересня  розпочинає новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової дороги- дороги до знань, до нових звершень.

1 вересня в Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшло свято Першого дзвоника. На святі були присутні діти, батьки, вчителі, почесні гості: заступник начальника районної податкової служби Панчук І.Т. та сільський священник Якімчук Віктор.  В.о. директора школи ПанчукЛ.Т. привітала всіх з чудовим святом Днем  Знань, яке відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу захоплень, побажала всім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні.

ЗДВР Чупрун В.Л.

Переглядів: 403 | Додав: terebleche | Рейтинг: 0.0/0