Головна » 2015 » Лютий » 9 » Зустріч з випускниками в Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ступенів
Зустріч з випускниками в Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Через сорок п’ять  років після закінчення школи зустрілися випускники 1960-1970 років навчання у Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Ініціатором цієї зустрічі стали випускники цього класу Панчук Домніка Аркадіївна (вчителька початкових класів) та Народний артист України Іво Бобул.

Двадцять один випускників (з сорока п’ятьох)  розсілися за парти та згадували шкільні роки . Зустріли однокласники свого відомого колегу Іво Бобула з хлібом-сіллю. Вони запросили своїх вчителів, класного керівника та колишнього директора школи Фагурела К.П. Урочиста  частина свята пройшла у форматі уроку-зустрічі проведений заступником директора з виховної роботи Чупрун В.Л. Привітали гостей і найталановитіші учні школи, також приємною несподіванкою став виступ Стругарь Таїсії (випускниці школи).

З року в рік зберігається традиція зустрічатися у стінах рідної школи. Це свято приносить велике задоволення як випускникам, так і колишнім педагогам школи.

Заступник директора з виховної роботи Чупрун В.Л.

Переглядів: 399 | Додав: terebleche | Рейтинг: 5.0/1