Головна » 2019 » Жовтень » 8 » «Вчительська душа-невичерпане джерело...»
«Вчительська душа-невичерпане джерело...»

Під такою зворушливою назвою проходили 04 жовтня урочистості з нагоди Дня працівників освіти та День ветеранів у Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Розпочався святковий день із вітальними листівками для володарів найблагороднішої професії.Під луною пісень про вчителів вони прикріплювали до грудей педагогів віршовані поздоровлення.

А потім учні старших класів проводили уроки замість вчителів. В День Самоврядування всі поводилися гарно, не було звичайного галасу, навіть на перервах. А найцікавішойю була літературно-музична композиція «Вчительська душа-невичерпане джерело...» підготовлена учнями дев’ятого класу (класний керівник Панчук О.В.), поруч із вчителями школи на святі були запрошені педагогічні працівники, що знаходяться на заслуженому відпочинку.

Незабутні хвилюючі враження залишили в серці кожного учасника заходу щирі слова про вчителів, що мають найдобріші, найсвітліші очі, які випромінюють тепло, ніжність, любов…

ЗДВР Ауріте М.С

Переглядів: 344 | Додав: Павлович | Рейтинг: 0.0/0