Головна » 2015 » Грудень » 20 » Тереблеченські учні уміють бути толерантними
Тереблеченські учні уміють бути толерантними

Тереблеченські учні уміють бути толерантними Перші дні грудня принесли багато визначних на міжнародному рівні дат. Першого грудня всі приєдналися до Міжнародного дня боротьби з ВІЛ/ СНІДом, а третього грудня відзначили Міжнародний день інвалідів. І в Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ступенів ці дні пройшли насиченими на різноманітні заходи. До Міжнародного дня боротьби з ВІЛ/СНІДом було організовано круглий стіл на тему «ВІЛ: шляхи зараження та методи захисту». На уроках з основ здоров’я в цей день було проведено анкетування «Вірус імунодефіциту людини передається через». А ще учні написали листи адресовані людям, що живуть з ВІЛ. До Міжнародного дня інвалідів шкільний бібліотекар склала виставку матеріалів під назвою «Ми всі різні, ми всі рівні». Учням було задано завдання придумати різноманітні пропозиції щодо покращення життя людей з обмеженими можливостями, обговорити конкретні ситуації, що стосувалися допомоги таким категоріям людей. На протязі цих днів відчувалося як учні школи переймаються чужими проблемами, і чи уміють вони дійсно бути толерантними. ЗДВР Чупрун В.Л.

Переглядів: 350 | Додав: terebleche | Рейтинг: 0.0/0