Головна » 2017 » Листопад » 22 » День української писемності та мови

у Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ступені

в

9-го листопада ми відзначаємо велике свято — День української писемності та мови. Традиційно у нашій школі відбувається низька заходів, приурочених до святкування цього дня. Вчителі української мови та літератури школи провели програму тематичних заходів: Решкан М.В. провела усний журнал «Українська мова – золота колиска» з учнями 8-го класу. Учні "гортали" цікаві сторінки журналу:
1. О, місячне сяйво і спів солов’я, півонії, мальви, жоржини, моря брил’янтів, це мова моя, це мова всієї Вкраїни.
2. Родовід української мови .
3. Скорботний календар української мови.
4. Цікаві факти про українську мову.
5. Ода українській мові.
Вчителі Грицкан Л.Т., Ауріте М.С. та Чупрун В.Л. разом із учнями 7-10 класів долучилися до написання Всеукраїнського диктанту національної єдності. Приємний голос Олександра Авраменка об
єднав усіх небайдужих до української мови диктантом «Наші пісні».
Всі учні школи взяли участь у І турі Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика. Переможці шкільного етапу представлятимуть нашу школу і в районному конкурсі.

Проведені заходи ознайомили учнів з історією виникнення української писемності та мови, сприяли розвитку у дітей почуття національної гідності, а також вихованню любові до національних традицій, народної мудрості, до краси і гармонії рідного слова.

ЗДНВР Чупрун В.Л.

ЗДВР Ауріте М.С.