Головна » 2015 » Жовтень » 11 » День працівника осівти у Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ступенів
День працівника осівти у Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Учитель творить Людину. Ці мудрі й ваговиті слова можна сказати тільки про матір і батька.

В. О.  Сухомлинський

Зворушливим пройшов День учителя в Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ступенів. З самого ранку учні 9 класу підготували гарний сюрприз для всіх педагогів школи. Вони прикрасили вхід у шкільний двір та в школу, зустрічали вчителів хлібом-сіллю та гарними словами. Під луною пісень про вчителів вони прикріплювали до грудей педагогів віршовані поздоровлення.

Літературно-музична композиція «Для Вас,  наші любі вчителі» торкнулася кожної струни вчительської душі. Педагоги школи пройшли живим коридором з школярів та були запрошені на святі учнями 11 класу. Вони продемонстрували відеофільм, в якому вчителі школи були головними героями. Поруч із вчителями школи на святі були запрошені педагогічні працівники, що знаходяться на заслуженому відпочинку.

Свято завершилось врученням квітів вчителям-ветеранам.

Вітаємо всіх педагогічних працівників району !!!!!!!!

ЗДВР    Чупрун В.Л.

Голова п/к      Панчук О.В.

Переглядів: 363 | Додав: terebleche | Рейтинг: 0.0/0