Головна » 2015 » Жовтень » 19 » Благодійна акція «Назустріч мрії»
Благодійна акція «Назустріч мрії»

в Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Кожен рік учні ти вчителі нашої школи із добрими, відкритими серцями приймають участь в акції «Назустріч мрії», з метою збору коштів для онкохворих дітей.  В рамках акції був проведений благодійний ярмарок. Взяти участь у ярмарку зголосилось чимало охочих учнів з усіх класів. Столики з різноманітними домашніми солодощами були розташовані у школі. Як учні, так і вчителі пробували  смачні пироги та тістечка, пончики та пампушки, компоти та соки, отримавши подвійне  задоволення, як від з’їденого, так і від осмислення того, що долучилися до доброї справи.

Під час ярмарку було зібрано 800гр.

Такого роду заходи популяризують благодійництво, виховують патріотизм  і спрямовують зусилля педагогів на залучення якомога більше учнів до прояву милосердя.

ЗДВР    Чупрун В.Л.

Педагог-організатор   Ауріте М.С.